Комильфо – генеральный партнер по ногтевой эстетике
http://komilfo.ua/
https://www.instagram.com/komilfoua/
https://www.facebook.com/komilfoua/

Продукція ТМ Komilfo™ вперше з'явилася на ринку України у 2015 році. Сьогодні Komilfo став брендом номер 1 серед гель-лаків, які вибирають майстри нігтьового сервісу в Україні. Працюючи з продуктами ТМ Komilfo™, майстри можуть бути впевненими в якості та надійності матеріалів, а отже, спокійними за результат. Купуючи гель-лаки Komilfo, майстри знають, що отримують перевірений продукт високої якості, не переплачуючи за нього та за гучну назву.
Обираючи Komilfo, майстри мають можливість безпосередньо спілкуватися з нами, виробниками цього продукту, отримувати консультацію та підтримку в питаннях, пов'язаних з їхньою роботою та нашою продукцією.

Бути з Komilfo – це значить бути номер один!

PNB – экспо-партнер
http://pnb-cosmetics.com/
https://www.instagram.com/ pnb_cosmetics/
https://www.facebook.com/ ProfessionalNailBoutique/
https://t.me/PNBcosmetics
https://www.youtube.com/ c/PNBCosmetics
https://twitter.com/ CosmeticsPnb

Professional Nail Boutique (PNB) – успішний бренд професійної продукції для майстрів нігтьової естетики виробництва США.
PNB – це понад 200 відтінків гель-лаків з формулою 7Free, інноваційні моделюючі системи, ексклюзивні матеріали для декору нігтів, професійні лінійки для догляду за шкірою рук і ніг, а також спеціальні та додаткові засоби для манікюру і педикюру.
Використовуючи новітні тенденції індустрії краси та салонного бізнесу, ми пропонуємо високі стандарти якості, гіпоалергенну продукцію в поєднанні з прийнятною ціною, надійністю і безпекою!

Professional Nail Boutique – краще для вас! З любов'ю до досконалості!

BRILLIANT CRYSTALS – экспо-партнер
Офіційний імпортер стразів, гнучких стрічок та інших елементів декору для дизайну нігтів.

Pharma Hyaluron – экспо-партнер
PHARMA HYALURON - німецька аптечна косметика на основі очищеної фармацевтичної гіалуронової кислоти.
- Вироблена на фармацевтичному заводі Dr.Theiss Naturwaren
- БЕЗ мінеральних олій, консервантів та парабенів
- Дерматологічно протестована

Pharma Hyaluron – экспо-партнер
http://www.orising.com.ua/

Лабораторія ORising була створена у Вероні (Італія) в 1963 році. Компанія вже 55 років на ринку.
Її унікальність полягає в тому, що головний і єдиний напрям діяльності компанії – розробка і виробництво натуральних фітокосметичних засобів для лікування волосся і шкіри голови.
На сьогодні ORising – один з лідерів європейського ринку в галузі професійної косметики для волосся завдяки високій якості продукції та широкій асортиментній лінійці для лікування шкіри голови і волосся.
Нині клієнти компанії в більш ніж 50-ти країнах Європи та світу отримують кращий догляд за своїм волоссям.
ORising вирішує широкий спектр проблем шкіри голови і волосся, спираючись на постійні дослідження та наукові дослідження в сфері трихологічної науки.
ORising працює відповідно до вимог GMP (Good Manufacturing Practice for Cosmetics, європейський стандарт якості виробництва косметичних засобів) і GLP (Good Laboratory Practice for Cosmetics, світовий стандарт якості клінічних досліджень).

Понад 300 найкращих салонів України вже дбають разом з нами про своїх клієнтів!

Asura Cosmetics – экспо-партнер
https://asura.com.ua
https://www.instagram.com/ asura.com.ua/
https://m.facebook.com/Asura

Asura Cosmetics – молодий український бренд, що пропонує широкий асортимент натуральної мінеральної косметики: понад 200 відтінків пігментів, глітери, пудри, рум'яна та хайлайтери.

Made on
Tilda