Правила з напрямку
«НІГТЬОВА ЕСТЕТИКА»
Учасником конкурсу може бути будь-який майстер, що працює на професійних матеріалах, який подав заявку на участь і сплатив її.

ОСНОВНІ ВИМОГИ І КРИТЕРІЇ УЧАСТІ В КОНКУРСІ:
Дотримання всіх правил і техніки безпеки учасниками і моделями в зоні Чемпіонату і за його межами.

Всі учасники діляться на категорії «Студенти»,«Майстри» і «Профі».
1. До категорії «Студенти» належать майстри з досвідом роботи до двох років. При реєстрації необхідно пред'явити в електронному вигляді диплом про закінчення першого базового курсу. Майстри, які не можуть пред'явити такий диплом, належать до категорії «Майстер» або до категорії вище і беруть участь на рівних умовах з усіма учасниками. У даній категорії не можуть брати участь викладачі та представники нігтьових шкіл, брендів, а також переможці інших чемпіонатів.
2. До категорії «Майстри» належать майстри зі стажем роботи від двох років і більше. Також викладачі та представники нігтьових брендів, переможці будь-яких чемпіонатів.
3. До категорії «профі» відносяться майстри зі стажем роботи від 5 років і більше. Враховується стаж у професії більше 5 років для будь-якої з номінацій. Учасники, чиї характеристики відповідають більш високій категорії, але які заявили свою участь в нижчій, будуть дискваліфіковані.

Підготовка робочого місця.
Дезінфекція робочої поверхні та інструментів обов'язкова. За недотримання – недопуск. Оргкомітет не надає засоби дезинфекції та стерилізації, учасник забезпечує себе ними самостійно. Оргкомітет також не забезпечує водою, верхнім світлом і лампами для гелів, а також адаптерами і перехідниками.

Дезінфекція рук ОБОВ'ЯЗКОВА!
Руки моделі не повинні мати травм або шкірних захворювань (герпес, бородавки і т. д). За недотримання вимоги – недопуск. Нігтьова пластина моделі повинна мати здоровий вигляд. Наявність порізів і травм фіксується в Nail Check до початку конкурсу. Після початку процедури Nail Check учасники не мають права працювати з руками моделі.
Забороняється починати будь-яку роботу (обпилювати, шліфувати, наносити рідину).

Будь-яка робота на поле до гонга суворо ЗАБОРОНЕНА.
Моделі з ознаками інфекційних шкірних захворювань не допускаються до конкурсу. Старійшини уважно оцінюють руки моделі до початку Чемпіонату.
Заборонено використання вогню в зоні Чемпіонату. Техніка безпеки.
Дозволено використання металевих пластин для ущільнення шаблону. Дозволено готувати шаблони заздалегідь.
Для технічних номінацій дозволено використання ФРЕЗЕРНИХ МАШИН (фрезера). Дозволено знімати нігті та покриття, обпилювати лінію усмішки, також дозволено обпилювати поверхню змодельованого нігтя. Фрезер дозволений тільки для номінацій з моделювання нігтів і апаратного манікюру.
Для художніх номінацій дозволено використання прикладів дизайну, виконаних на папері (ескіз).
Для художніх номінацій дозволяється використовувати тільки фарби.
Для художніх номінацій у гелевій техніці дозволено використання гель-лаків, гель-фарби, вітражних кольорових гелів.
ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ розбивати ескіз на елементи (на один ніготь).
Не допускається використання заготовок для художньої номінації з дизайну нігтів, виконаних на тіпсах, а також на нігтях майстра. Дизайн за межами нігтьової пластини не оцінюється.
Забороняється використовувати військову, релігійну та культову символіку у всіх номінаціях.
Заборонено підписувати коробки, наносити маркування або будь-які позначки чи вкладати їх всередину коробки. Тільки організатор має право надати номер коробці.

Всі учасники одночасно починають і закінчують роботу за ударом гонга.
У разі запізнення учасник сідає і працює з усіма, але закінчує роботу за ударом гонга також разом з усіма.
Моделі забороняється допомагати учаснику. Також заборонені будь-які розмови під час номінації на поле. Недотримання штрафується суддями.

Мобільним телефоном в зоні Чемпіонату користуватись заборонено!
Після закінчення часу, відведеного на роботу, протягом 5 хвилин майстри залишають зону Чемпіонату, забираючи всі свої речі і прибираючи за собою робоче місце. В іншому випадку учасник штрафується.
Модель не має права залишати конкурсне поле, поки її не оцінять і не відпустять старійшини.

Штрафи. Штрафні бали нараховуються за всі порушення. Також за порізи і травми, нанесені моделі під час конкурсу.

Учасник може бути дискваліфікованим у наступних випадках:
● некоректна поведінку учасника і моделі в зоні змагання або в зоні суддівства;
● недотримання правил безпеки в зоні Чемпіонату;
● самостійне залишення зони Чемпіонату;
● використання в роботі заборонених матеріалів та інструментів;
● невідповідність майстра категорії.

Тренером може стати будь-який інструктор, представник нігтьового бренду, майстер. Тренер збирає і готує команду, подає не менше 10 заявок в номінації. За підсумками конкурсу кращий тренер отримає кубок «Гран-прі». Учасник при реєстрації зобов'язаний вказати прізвище тренера або назву команди. Учасник, що не вказав прізвище тренера, зараховуватися в суму балів не буде.

Правила і порядки, які не визначені цими правилами, підпорядковуються універсальним нормам моралі.

Організатори конкурсу не несуть відповідальності за недотримання і нерозуміння учасником правил.
Конкурсант буде дискваліфікований, і йому буде заборонено брати участь в подальших конкурсах, якщо його зловлять на махлюванні, порушенні правил під час будь-якого змагання.
Перед кожною номінацією буде проводитися 15-тихвилинний брифінг. Учасники та моделі повинні бути присутнім на брифінгу.
Під час брифінгу учасникам забороняється торкатися рук моделей. Штраф за недотримання цього правила – 5 балів. Під час брифінгу нігті моделей перевіряються і буде проведено Nail Check.
Кожен учасник відповідає за те, щоб його модель потрапила в суддівську зону, поки її не оцінять всі судді. Якщо модель залишить суддівську зону до того, як її оцінять, учасник отримає відповідно неповний результат.
Художній розпис. Тема: «Диско». Мініатюра, 1 тіпса
Заочна участь
Учасник виконує дизайн на одній тіпсі в стилі мініатюри, використовуючи всі техніки художнього розпису (акриловими фарбами). Оформлення композиції – на тіпсі завдовжки 5 см. Учасник має в повному розмірі відобразити тему, розкрити ідею і власний задум.
Робота подається в коробці, яка може бути оформлена у тематичній стилістиці, але використання декору не повинно перевищувати 10% від загального масштабу. Робота може бути представлена з коротким описом (ремарка, теза, вірш, короткий художній зміст) для кращої передачі образу і подачі композиції в цілому.
Номінація має поділ на категорії «Студенти», «Майстри» ,«Профі»
Критерії оцінювання в номінації

Колірне рішення
Гармонія кольору, підбір кольорів та їх поєднання і рівновага. Використання техніки створення світла/тіні - 10 балів
Оригінальність розкриття теми
Робота повинна відрізнятися незвичайним підходом у розкритті теми номінації. Оцінюється, чи зміг майстер створити свій неповторний стиль роботи, свою передачу і розкрити тему - 10 балів
Якість виконання, чистота та акуратність дизайну
Дизайн має бути читабельним, мати чистий вигляд. Оцінюється якість промальовування дрібних елементів дизайну, їх акуратність, деталізація, а також чистота і якість виконання, вміння компонувати техніки і користуватися ними
- 10 балів
Баланс
вміння складати елементи малюнка в єдине ціле на нігті. Співвідношення елементів дизайну на одному нігті, заповнення, перевантаженість малюнка або порожнеча. Методи розміщення композиції, передача переднього і заднього планів - 10 балів
Композиція
Оцінюється вміння уявити цілісний образ дизайну, цілісність створеної картини, її динамічність, розвиток сюжетної лінії на нігтях - 10 балів
Ступінь складності малюнка і різноманіття використовуваних технік
Оцінюється тонкість роботи, акуратність, складність технік у виконанні дизайну - 10 балів
Штрафні бали
За виконання конкурсної роботи не за темою і не за правилами призначаються штрафні бали кожним із суддів - 10 балів

Максимальна кількість балів – 70
3D FASHION/Фантазійній об'ємний дизайн нігтів
Тема: «Сафарі-парк»

Ця номінація має на меті розкрити професійні можливості учасника у сфері нейл-дизайну. Майстри повинні продемонструвати володіння різними матеріалами для моделювання і дизайну нігтів в об'ємному дизайні.
Необхідно виконати тривимірний фантазійний дизайн на нігтях з використанням передових технологій на тіпсах (5 шт.). У роботі можна використовувати будь-які професійні гелеві або акрилові системи, а також професійний клей. Вітається поєднання матеріалів (гелю і акрилу). Дозволено використання будь-яких аксесуарів для дизайну і технік виконання.
Завдання: креативно і неповторно розкрити тему, показати використання передових технік і технології в дизайні нігтів.
Номінація має поділ на категорії «Студенти», «Майстри»,«Профі».

Критерії оцінювання в номінації

Техніка, чистота виконання
Майстерність виконання роботи, опрацювання деталей, акуратність - 10 балів
Оригінальність ідеї, розкриття теми
Робота повинна відрізнятися незвичайним підходом у виконанні. Оцінюється розкриття теми, чи зміг майстер створити свій неповторний стиль роботи. Також оцінюється новизна використовуваних технік і матеріалів - 10 балів
Складність роботи
Складність виконаної роботи і деталей дизайну - 10 балів
Колірне рішення

Гармонія кольору, підбір кольорів, їх поєднання і рівновага. Кольори мають відповідати одне одному і створювати необхідний контраст - 10 балів
Баланс
Дизайн не повинен бути або перевантаженим, або порожнім. Дизайн має бути рівномірно збалансованим на кожній тіпсі та від однієї до іншої - 10 балів
Композиція
Оцінюється цілісність створеного дизайну, його динамічність, розвиток сюжетної лінії, як всі частини дизайну гармонують разом і відповідають загальній картині. Кожна тіпса окремо має відображати тему і загальний дизайн - 10 балів
Штрафні бали
За виконання конкурсної роботи не за темою кожним із суддів призначаються штрафні бали - 5 балів

Максимальна кількість балів – 60
Розпис гель-фарбами і лаками. Тема: «Дисней»
Заочна участь


Необхідно створити дизайн кольоровими гелями на повному комплекті з 10 тіпсів з відображенням різних розмірів реальних нігтів. Форма тіпсів квадратна, довжина не перевищує 5 см. Всі експонати повинні бути готові на 100% до початку змагання (оцінюється готова робота, виконана на 10 тіпсах).
Тіпси мають бути закріплені в закритому дисплеї. Дисплей повинен відкриватися, не даючи спотворень при перегляді. Препарати: гель-фарби, гель-лаки.
Об'ємні деталі (каміння, слюда, блискітки) в цій номінації використовуються – до 10%, вони належать до декору. Максимальна висота барельєфа – 1 мм. Рельєф можна створити топом або фінішним покриттям. Повинна бути назва роботи. Бажано надати майстер-клас з виконання роботи (фото).
Забороняється використання акрилових фарб, акварелі та будь-яких інших додаткових матеріалів, в тому числі акрилу, заборонено використання тіпсів одного розміру.
Номінація має поділ на категорії «Студенти», «Майстри»,«Профі» .
Критерії оцінювання в номінації

Відповідність темі
Оцінюється, чи відповідає виконаний дизайн заданій темі - 10 балів
Оригінальність дизайну
Робота ає відрізнятися незвичайним підходом у виконанні. Новизна використовуваних мотивів. Оцінюється, чи зміг майстер створити свій неповторний стиль роботи - 10 балів
Складність і технічність
Оцінюється вміння майстра працювати кольоровими гелями, а також точність, чистота роботи, ретельність опрацювання деталей, мініатюрність композиції, гармонійність - 10 балів
Робота з кольором
Аналізується володіння майстром законами колористики. Колір має бути гармонійно введеним у композиційне рішення роботи. Підбір кольорів і їх поєднання - 10 балів
Композиція
У цьому критерії оцінюється цілісність створеної картини, її динамічність, розвиток сюжетної лінії на нігтях, значення і вагомість кожного нігтя в загальному сюжеті - 10 балів
Штрафні бали
Нараховуються за порушення правил - 10 балів

Максимальна кількість балів – 60
Аерографія. Тема: «Авіація»
Заочна участь


Конкурс у даній номінації проводиться серед готових робіт (учасники виконують роботу заздалегідь, а не в процесі конкурсу). Робота не може брати участь у конкурсі, якщо вона була представлена на іншому чемпіонаті, навіть з невеликими змінами. Дизайн виконується на тіпсах. Вони розміщуються і кріпляться в прозорій, закритій ємності (коробка, дисплей). Зверху ємність має бути закритою прозорою кришкою, яка обов'язково повинна відкриватися. Дно ємності повинно бути однотонним, непрозорим. Заборонено оформлення ємності і його фону будь-яким дизайном. Конкурсант має створити дизайн на 10 тіпсах будь-якими техніками аерографії. У роботі можна використовувати будь-які професійні матеріали для аерографії на нігтях. Дозволяється дизайн із застосуванням трафаретів, виготовлених самостійно, використання готових трафаретів для аерографії на нігтях. Дозволено використання фінішного глянцевого або матового гелевого покриття. Номери тіпсів повинні відповідати розмірам від 1 до 10 і відповідати нігтям правої і лівої рук. Центр – від більшої. Тіпси не повинні бути склеєні між собою. Забороняється використання промальовування, заборонені тіпси одного розміру. Форма тіпсів – квадратна. Максимальна довжина тіпси не повинна перевищувати 10 см. Учасник може надати необмежену кількість робіт.
Номінація має поділ на категорії «Студенти» та «Майстри»,«Профі» .
Критерії оцінювання в номінації

Відповідність темі
Оцінюється, чи відповідає виконаний дизайн заданій темі - 10 балів
Оригінальність дизайну
Виконана робота повинна відрізнятися незвичайним підходом у виконанні, оцінюється новизна використовуваних мотивів, а також зміг чи майстер створити свій неповторні стиль роботи - 10 балів
Складність і технічність
Оцінюється вміння майстра працювати в різних техніках аерографії; точність, чистота роботи, ретельність опрацювання деталей; мініатюрність композиції, гармонійність - 10 балів
Робота з кольором
Володіння майстром законами колористики. Колір повинен бути гармонійно введений в композиційне рішення роботи. Оцінюється підбір кольорів і їх поєднання - 10 балів
Композиція
У цьому критерії оцінюється цілісність створеної картини, її динамічність, розвиток сюжетної лінії на нігтях, значення і вагомість кожного нігтя в загальному сюжеті - 10 балів
Штрафні бали
Нараховуються за порушення правил - 10 балів

Максимальна кількість балів – 60
Художній розпис акриловими фарбами. Тема: «Університет»
Заочна участь

Необхідно створити акриловий дизайн на повному комплекті з 10 тіпсів з відображенням різних розмірів реальних нігтів. Форма тіпсів квадратна, довжина не перевищує 5 см.
Препарати: кольорові акрилові фарби. Конкурсна робота повинна бути готова на 100% до початку змагання (оцінюється готова робота, виконана на 10 тіпсах).
Тіпси мають бути закріплені в закритому дисплеї. Дисплей повинен відкриватися, не даючи спотворень при перегляді.
Об'ємні деталі в цій номінації використовуються, до 10% вони становлять декор. Максимальна висота барельєфа – 1 мм. Рельєф можна створити топом або фінішним покриттям. Повинна бути назва роботи. Бажано надати майстер-клас з виконання роботи.
Заборонено використання гелевої системи і будь-яких інших додаткових матеріалів, в тому числі акрилу, забороняється використання тіпс одного розміру.
Номінація має поділ на категорії «Студенти» та «Майстри»,«Профі» .
Критерії оцінювання в номінації

Відповідність темі
Оцінюється, чи відповідає виконаний дизайн заданій темі - 10 балів
Оригінальність дизайну
Робота повинна відрізнятися незвичайним підходом у виконанні. Новизна використовуваних мотивів. Оцінюється, чи зміг майстер створити свій неповторний стиль роботи - 10 балів
Складність і технічність
Оцінюється вміння майстра працювати з акриловими фарбами, точність, чистота роботи, ретельність опрацювання деталей, мініатюрність композиції, гармонійність - 10 балів
Робота з кольором
Аналізується володіння законами колористики (колір повинен бути гармонійно введений в композиційне рішення роботи), оцінюється підбір кольорів і їх поєднання - 10 балів
Композиція
В цьому критерії оцінюється цілісність створеної картини, її динамічність, розвиток сюжетної лінії на нігтях, значення і вагомість кожного нігтя в загальному сюжеті - 10 балів
Штрафні бали
Нараховуються за порушення правил - 10 балів

Максимальна кількість балів – 60
Декор предмета. Тема вільна
Заочна участь


Предмет для декорування – будь-який предмет, що не перевищує розмір 15/15 см.
Конкурсна робота не може бути представленою раніше на інших конкурсах. Конкурс проходить заочно – всі роботи конкурсантів мають бути на 100% готові до початку змагання.
Завдання: необхідно виконати декорування предмета, використовуючи тільки професійні матеріали.
Дозволено використовувати гелі для моделювання, кольорові гелі, гель-фарби, акрилові і акварельні фарби, акрил, кольорові акрили, стрази (не більше 20% площі дизайну), а також додаткові матеріали.
Заборонено використовувати китайський розпис, використовувати в декорі матеріали, які не відносяться до нейл-дизайну.
Номінація має поділ на категорії «Студенти» та «Майстри»,«Профі».
Критерії оцінювання в номінації

Відповідність темі
Оцінюється, чи відповідає виконаний дизайн заданій темі - 10 балів
Складність і технічність
Оцінюється точність, чистота роботи, ретельність опрацювання деталей; мініатюрність композиції, гармонійність - 10 балів
Робота з кольором
Оцінюється володіння законами колористики (колір повинен бути гармонійно введеним у композиційне рішення роботи), підбір кольорів і їх поєднання - 10 балів
Композиція
В цьому критерії оцінюється цілісність створеної роботи - 10 балів
Штрафні бали
Нараховуються за порушення правил - 10 балів

Максимальна кількість балів – 50
Постер. Тема: «Африка»
Заочна участь


Учасники повинні створити неповторний авторський дизайн нігтів, який оригінально виглядав би на знімку. Робота може бути виконана як на натуральних, так і на штучних нігтях будь-якої форми. У цій номінації майстри змагаються в дизайні, розписі, моделюванні та оздобленні нігтів – важливим є лише хороший знімок і краса нігтів. Роботи приймаються в електронному вигляді, фото не менше 1024*768 dpi + два роздрукованих фото формату А4.
Метою роботи є створення нейл-постера для реклами нігтьового бізнесу. Переможцями будуть визнані роботи, які максимально наблизилися до створення ідеального плаката, який спонукав би клієнта до проходження процедури в манікюрному кабінеті салону краси.
Заборонено: редагувати дизайн нігтів в програмах обробки фотографій.
Препарати: всі професійні матеріали, що використовуються в дизайні нігтів. Дозволяється редагувати і ретушувати знімок, не зачіпаючи дизайн нігтів в програмах обробки фотографій.
Номінація має поділ на категорії «Студенти» та «Майстри»,«Профі».
Критерії оцінювання в номінації

Якість знімка
Розмір знімка на електронному носії повинен бути не менше 1024*768 - 10 балів
Компоновка композиції
Оцінюється, наскільки вміло майстер розмістив дизайн на знімку, а також компонування деталей відносно одне одного - 10 балів
Складність і чистота
Оцінюється складність виконання роботи, точність і чистота, ретельність опрацювання деталей; мініатюрність композиції, гармонійність, що підкреслює красу нігтів - 10 балів
Робота з кольором
Контрастність і читаність знімка, підбір кольорів та їх поєднань - 10 балів
Оригінальність дизайну
Виконана робота має відрізнятися незвичайним підходом. Новизна використовуваних мотивів. Оцінюється, чи зміг майстер створити свій неповторний дизайн - 10 балів
Штрафні бали
Нараховуються за порушення правил - 10 балів

Максимальна кількість балів – 60
Апаратна корекція виконання французького манікюру
Робота на полі


Учасник за відведений для його категорії час має виконати апаратну корекцію французького манікюру (білий викладний френч) на одній руці. Друга рука залишається занедбаною для порівняння суддів. Ніготь повинен бути квадратної форми довжини міні. Вільний край – від 2 до 4–7 мм. Учасник повинен відновити архітектуру, повернути апекс, прибрати зсередини старий матеріал. Високо будуть оцінені складні нігті до корекції і їхній кінцевий результат. Арка в процентному співвідношенні – 30–50% від повного 100% кола. Учасник може працювати гелем або акрилом, також вітається поєднання технологій. Нігті повинні викликати wow-ефект і не відрізнятися від «свіжозмодельованих». Дозволені будь-які фрезери і професійні фрези для моделювання. Промальовування лінії усмішки, використання тіпсів ЗАБОРОНЕНО.
Номінація має поділ на категорії «Студенти», «Майстри», «Профі»

⦁ «Студенти» – 1 рука, 1 год. 20 хв.
⦁ «Майстри» – 1 рука, 1 год. 10 хв.
⦁ «Профі» - 1 рука, 60 хв.
Критерії оцінювання в номінації

Довжина і форма
Форма нігтя може бути квадратною. Обрана форма повинна бути однаковою на всіх нігтях без відхилень. Бічні сторони нігтів при погляді зверху мають бути паралельні між собою. Не допускається будь-яке звуження або розширення нігтів на вільному нігтьовому краї. Лінії вільного краю повинні бути ідентичні на всіх нігтях. Довжина змодельованого нігтя підбирається відповідно до довжини нігтьового ложа і повинна виглядати акуратно і симетрично - 10 балів
Поздовжня арка
Поздовжня арка повинна бути однаковою на всіх нігтях. Нігті мають бути рівними, без вм'ятин або напливів. Найвища точка вигину, апекс, повинна бути однакової висоти і перебувати на всіх нігтях в одному місці, без зсуву в зону стресу - 10 балів
Поперечна арка (с-curve)
Поперечна арка нігтя (вид спереду) має бути рівномірною, симетричною і мати однаковий вигин на всіх нігтях – 30–50% від повного кола. Відповідність зовнішнього і внутрішнього вигинів, конкейв – конвекс повинні бути паралельні - 10 балів
Бічні сторони
Бічні сторони бічні модельованого вільного нігтьового краю повинні бути продовженням натуральної пластини при переході в зоні стресу і становити рівну пряму лінію, паралельну бічній осі пальця. Бічні сторони мають бути паралельними між собою (вид збоку) - 10 балів
Лінія усмішки
Повинна бути чіткою, симетричною на всіх нігтях, мати однакову форму і глибину - 10 балів
Контроль матеріалу, чистота роботи
Оцінюється чистота роботи, контроль матеріалу відсутність бульбашок, мармуру, бруду і пилу. Високо оцінюється чистота зсередини - 10 балів
Торець
Торці на всіх нігтях паралельні, однакові та не перевищують 1 мм - 10 балів
Верхнє покриття
Покриття має бути ідеально рівним, без напливів і острівців. Зона кутикули не повинна мати переходів - 10 балів
Штрафні бали
Нараховуються за порушення правил - 10 балів

Заборонено використання будь-яких джерел відкритого вогню на конкурсному полі (згідно з «Вимогами пожежної безпеки при проведенні культурно-масових заходів» і внутрішніми правилами пожежної безпеки локації).

Максимальна кількість балів – 90
Апаратний манікюр
Робота на полі


За 40 хвилин учаснику необхідно виконати апаратний манікюр на обох руках моделі, особливості занедбаності відзначаються Nail Check (фото «до», вайбер). Виконується полірування нігтів. Заборонено в роботі використовувати будь-які ріжучі інструменти (ножиці, щипчики, кусачки, тизери). Заборонені покриття прозорими лаками, гель-лаками. Заборонено замочування рук у водних розчинах. Заборонено використовувати ремувер для кутикули. На конкурсне поле допускаються майстри тільки з повністю стерильним комплектом потрібного інструменту (набір інструментів як ріжучих, так і обертових, має бути в крафт-пакеті).
Дана номінація має поділ на категорії «Студенти», «Майстри»,«Профі» .

⦁ «Майстри» – 2 руки, 40 хв.
⦁ «Студенти» – 2 руки, 40 хв.
⦁ «Профі» -2 руки, 40 хв.
Критерії оцінювання в номінації

Форма і довжина
Форма вільного краю може бути довільною, але при цьому повинна відповідати формі рук і пальців. Форма також повинна бути чіткою, однаковою і симетричною на всіх пальцях. Довжина вільного краю нігтя не має перевищувати 5 мм і повинна бути однаковою на всіх нігтях обох рук. Довжина повинна гармоніювати з формою нігтьової пластини - 10 балів
Техніка. Обробка валиків і зони кутикули
Оцінюється технічність виконаної роботи. Шкіра навколо нігтів повинна має бути без порізів, тріщин, задирок, а головне – бути гладенькою, тонкою, без слідів манікюрного інструменту.
Обробка бокового (латерального) валика, синуси з лівого боку
- 10 балів
Обробка бокового (латерального) валика, синуси з правого боку - 10 балів
Обробка зони кутикули. Задній валик (проксимальний) повинен бути рівним, без слідів від ножиць - 10 балів
Чистота виконання
Оцінюється чистота і акуратність роботи. На поверхні нігтя не повинно бути пропилів і слідів від руху фрези. На руках моделі не повинно бути залишків масла - 10 балів
Полірування
Поверхня нігтьової пластини повинна бути ідеально відполірованою, гладенькою і рівномірно блискучою. На поверхні не має бути слідів після обпилу і відшліфовування фрез - 10 балів
Штрафні бали
У процесі виконання конкурсної роботи в разі нанесення моделі травм в зоні кутикули, перепилювання натуральних нігтів і т. ін. призначаються штрафні бали кожним із суддів. Одним із суддів виставляються штрафні бали в разі наявності на руках моделі будь-яких шрамів, подряпин, гематом, татуювань, опіків, родимих плям і т. под., що може стати особливою прикметою - 10 балів

Заборонено використання будь-яких джерел відкритого вогню на конкурсному полі (згідно з «Вимогами пожежної безпеки при проведенні культурно-масових заходів» і внутрішніми правилами пожежної безпеки локації).

Максимальна кількість балів – 60
Моделювання нігтів по формі «Арочний мигдаль»
(гелева або акрилова технологія)
Тема вільна
Робота на полі


Конкурсанти за відведений для їхньої категорії час повинні змоделювати сучасний мигдаль «Декоративний французький манікюр» за гелевою або акриловою технологією на 1 руці моделі із застосуванням професійних матеріалів. Допускаються будь-які техніки при виконанні роботи. Дозволено працювати будь-яким матеріалом. Френч повинен бути з дизайном, ідея і розкриття дизайну також високо оціниться суддями. Дозволені будь-які професійні матеріали для дизайну. Промальовування заборонено. Використання тіпсів заборонено. Дозволено використовувати масло. До гонга модель може бути зі знятим глянцем, але не більше того. Перед початком роботи старійшини відзначають особливості рук моделей у Nail Check. Дозволено використання фрезера. Фрезер дозволений для обпилювання усмішки і поверхні. Ніготь зсередини обпилювати заборонено.

● Апекс, найвища точка нігтя, повинна бути однакової висоти і бути на всіх нігтях в одному місці, без зміщення в зону стресу.
● Довжина змодельованого вільного краю має бути однаковою і підбиратися відповідно до нігтьового ложе.

Арка повинна бути однаковою на всіх нігтях. Товщина торця не повинна перевищувати 1 мм.
Номінація має поділ на категорії «Студенти» та «Майстри», «Профі» .

● «Студенти» – 1 рука, 1 год. 30 хв.
● «Майстри» – 1 рука, 1 год. 20 хв.
● «Профі» - 1 руки, 1 година 10 хв.
Критерії оцінювання в номінації

Довжина і форма
Форма нігтя арочний сучасний мигдаль повинна бути на всіх нігтях однаковою і мати кут 45° на вільному краї. Довжина змодельованого нігтя підбирається відповідно до довгої натуральної нігтьової пластини, не може перевищувати носибельну довжину і повинна виглядати симетрично - 10 балів
Поздовжня арка
Поздовжня арка повинна бути однаковою на всіх нігтях. Нігті мають бути рівними, без вм'ятин або напливів. Найвища точка вигину, апекс, повинна бути однакової висоти і перебувати на всіх нігтях в одному місці, без зміщення в зону стресу - 10 балів
Поперечна арка (с-curve)
Поперечна арка нігтя (вид спереду) повинна бути рівномірною, симетричною і мати однаковий вигин на всіх нігтях, 60–70% від повного кола - 10 балів
Бічні сторони
Бічні сторони модельованого вільного нігтьового краю повинні бути продовженням натуральної пластини при переході в зоні стресу і становити рівну пряму лінію, паралельну бічній осі пальця. Бічні сторони повинні бути паралельними між собою - 10 балів
Лінія посмішки
Повинна бути чіткою, симетричною на всіх нігтях, мати однакову форму і глибину - 10 балів
Контроль матеріалу, чистота роботи
Оцінюється чистота роботи, контроль матеріалу, відсутність бульбашок, мармуру, бруду і пилу - 10 балів
Оригінальність
Робота має відображати власний стиль майстра, а не копіювати вже наявні, загальновідомі роботи - 10 балів
Колірне рішення
Оцінюється гармонійність підбору кольорів і відтінків, розкриття колірної теми - 10 балів
Торець
Торці на всіх нігтях паралельні, однакові і не перевищують 1 мм - 10 балів
Верхнє покриття
Покриття має бути ідеально рівним, без напливів і острівців. Зона кутикули не повинна мати переходів - 10 балів
Штрафні бали
Нараховуються за порушення правил - 10 балів

Заборонено використання будь-яких джерел відкритого вогню на конкурсному полі (згідно з «Вимогами пожежної безпеки при проведенні культурно-масових заходів» і внутрішніми правилами пожежної безпеки локації).

Максимальна кількість балів – 110
Салонне моделювання нігтів
(гелева / акрилова технологія / акригель / суміщення технологій)
Робота на полі


Конкурсанти за відведений для їхньої категорії час повинні змоделювати салонні нігті – французький манікюр (за гелевою або акриловою технологією) на 1 руці моделі, застосовуючи професійні матеріали. При виконанні роботи допускаються будь-які техніки. Дозволено працювати будь-яким матеріалом (камуфляж, білий, яскраво-білий, прозоро-рожевий). Промальовування заборонено. Використання тіпсів заборонено. Дозволено покриття змодельованих нігтів фініш-гелем. Дозволено використовувати масло, крем і поліруючі засоби. На нігтях не повинно бути залишків крему, масла і слідів полірування. До гонга модель може бути зі знятим глянцем, але не більше того. Перед початком роботи старійшини відзначають особливості рук моделей у Nail Check. Дозволено використання фрезера. Фрезер дозволений для обпилювання усмішки і поверхні. Ніготь зсередини обпилювати заборонено.

● Апекс, найвища точка нігтя, повинна бути однакової висоти і перебувати на всіх нігтях в одному місці, без зсуву в зону стресу.
● Довжина змодельованого вільного краю повинна бути однаковою і обиратися відповідно до нігтьового ложа.

Арка має бути однаковою на всіх нігтях і становити 50% від повного 100% кола.
Номінація має поділ на категорії «Студенти»,«Майстри»,«Профі» .

⦁ «Студенти» – 1 рука, 1 год. 20 хв.
⦁ «Майстри» – 1 рука, 1 год. 10 хв.
⦁ «Профі» - 1 рука, 60 хв.
Критерії оцінювання в номінації

Довжина і форма
Форма нігтя може бути квадратною. Обрана форма має бути однаковою на всіх нігтях без відхилень. Бічні сторони нігтів при погляді зверху повинні бути паралельні між собою. Не допускається будь-яке звуження або розширення нігтів на вільному нігтьовому краї. Лінії вільного краю повинні бути ідентичні на всіх нігтях. Довжина змодельованого нігтя підбирається відповідно до довжини нігтьового ложа і повинна виглядати акуратно і симетрично - 10 балів
Поздовжня арка
Поздовжня арка повинна бути однаковою на всіх нігтях. Нігті мають бути рівними, без вм'ятин або напливів. Найвища точка вигину, апекс, повинна бути однакової висоти і перебувати на всіх нігтях в одному місці, без зсуву в зону стресу - 10 балів
Поперечна арка (с-curve)
Поперечна арка нігтя (вид спереду) повинна бути рівномірною, симетричною і мати однаковий вигин на всіх нігтях, 50% від повного кола. Відповідність зовнішнього і внутрішнього вигинів, конкейв – конвекс мають бути паралельними - 10 балів
Бічні сторони
Бічні сторони модельованого вільного нігтьового краю повинні бути продовженням натуральної пластини при переході в зоні стресу і становити рівну пряму лінію, паралельну бічній осі пальця. Бічні сторони повинні бути паралельними між собою (вид збоку) - 10 балів
Лінія посмішки
Повинна бути чіткою, симетричною на всіх нігтях, мати однакову форму і глибину - 10 балів
Контроль матеріалу, чистота роботи
Оцінюється чистота роботи, контроль матеріалу, відсутність бульбашок, мармуру, бруду і пилу - 10 балів
Торець
Торці на всіх нігтях паралельні, однакові і не перевищують 1 мм - 10 балів
Верхнє покриття
Покриття має бути ідеально рівним, без напливів і острівців. Зона кутикули не повинна мати переходів - 10 балів
Штрафні бали
Нараховуються за порушення правил - 10 балів

Заборонено використання будь-яких джерел відкритого вогню на конкурсному полі (згідно з «Вимогами пожежної безпеки при проведенні культурно-масових заходів» і внутрішніми правилами пожежної безпеки локації).

Максимальна кількість балів – 90
Салонний обрізний чоловічий манікюр
Робота на полі

Професійний чоловічий манікюр на обох руках моделі чоловічої статі. При виконанні процедури використовується класична техніка манікюру. Дозволяється використання засобів для розм'якшення кутикули. Кожен учасник повинен мати свою модель з натуральними, невідполірованими нігтями. Стан шкіри «до» зазначається старійшинами в фотоформаті і надається суддям. Робота повинна бути виконана із застосуванням передових технологій на професійних препаратах, які використовуються в салонах. Якщо руки моделі були заздалегідь підготовлені або не є складними для виконання конкурсної роботи, учасника не допускають до змагання. Модель для виконання класичного манікюру повинна мати натуральні нігті. На конкурсне поле допускаються майстри тільки з повністю стерильним комплектом потрібного інструменту (набір інструментів – як ріжучих, так і обертових для апаратного манікюру – має бути в крафт-пакеті).
Номінація має поділ на категорії «Студенти» ,«Майстри»,«Профі».

⦁ «Студенти» – 2 руки, 40 хв.
⦁ «Майстри» – 2 руки, 40 хв.
⦁ «Профі» - 2 руки, 40 хв.
Критерії оцінювання в номінації

Техніка (обробка валиків і зони кутикули)
Оцінюється чистота виконання манікюру в цілому, відсутність порізів, тріщинок і задирок. Кутикула повинна бути видалена рівно і без пошкоджень. Крім кутикули при необхідності повинні бути оброблені і нігтьові валики. Оцінюється чистота обробки: епоніхій, латеральний правий валик, латеральний лівий валик - Епоніхій – 5; правий л. в. – 5; лівий л. в. – 5
Полірування
Поверхня нігтьової пластини має бути ідеально відполірованою, гладенькою і рівномірно блискучою. На поверхні нігтя не повинно бути слідів пилки, бафа й залишків засобу для полірування. Зона кутикули і латеральних синусів повинна залишатися ідеально чистою без пилу і залишків засобу для полірування. На поверхні навколонігтьової шкіри не повинно бути залишків олії і кремів – використання цих засобів заборонено - 5 балів
Чистота роботи
Оцінюється чистота і акуратність виконання техніки манікюру. Зовнішній вигляд нігтів і загальне враження від роботи - 10 балів
Штрафні бали
При нанесенні в процесі роботи травм моделям – порізів кутикули, перепилювання натуральних нігтів (макс. 5 балів).
При наявності бруду, пилу і масла як під нігтями, так і на шкірі (макс. 5 балів).
10 штрафних балів виставляється одним із суддів у разі наявності на руках моделі будь-яких особливих прикмет – шрамів, гематом, татуювань, бородавок, опіків і т. п.
- 10 балів

Заборонено використання будь-яких джерел відкритого вогню на конкурсному полі (згідно з «Вимогами пожежної безпеки при проведенні культурно-масових заходів» і внутрішніми правилами пожежної безпеки локації).

Максимальна кількість балів – 40
Сучасний жіночий салонний манікюр
Робота на полі

Виконання професійного салонного жіночого манікюру на обох руках моделі жіночої статі з покриттям французький манікюр (обов'язкове покриття нігтьової пластини напівпрозорим рожевим або бежевим гель-лаком) на одній руці та покриття червоним класичним гель-лаком на другій.
Забороняється використовувати шаблони і трафарети. При виконанні процедури застосовується класична техніка манікюру. Дозволяється використання засобів для розм'якшення кутикули. Кожен учасник повинен мати свою модель з натуральними, невідполірованими нігтями. Стан шкіри «до» зазначається старійшинами в фотоформаті й надається суддям. Робота повинна бути виконана із застосуванням передових технологій на професійних препаратах, які використовуються в салонах. Якщо руки моделі заздалегідь підготовлені або не є «складними» для виконання конкурсної роботи, учасника не допускають до змагання. Модель для виконання класичного манікюру повинна мати натуральні нігті без покриття штучними матеріалами і без штучного подовження. На конкурсне поле допускаються майстри тільки з повністю стерильним комплектом потрібного інструменту (набір інструментів – як ріжучих, так і обертових для апаратного манікюру – має перебувати в крафт-пакеті).
Номінація має поділ на категорії «Студенти», «Майстри»,«Профі».

⦁ «Студенти» – 2 руки, 2 год.
⦁ «Майстри» – 2 руки, 1 год. 45 хв.
⦁ «Профі» - 2 руки 1 год. 30 хв.
Критерії оцінювання в номінації

Форма
Форма вільного краю може бути довільною, але при цьому повинна відповідати формі рук і пальців. Форма також повинна бути чіткою, однаковою і симетричною на всіх пальцях - 10 балів
Довжина
Довжина вільного краю нігтя не повинна перевищувати 5 мм і бути однаковою на всіх нігтях обох рук. Довжина повинна гармоніювати з формою нігтьової пластини - 10 балів
Техніка (обробка шкіри навколо нігтів, зона кутикули)
Оцінюється технічність виконаної роботи. Шкіра навколо нігтів не повинна мати порізів, тріщинок, задирок, а головне – має бути гладенькою, тонкою, без слідів манікюрного інструменту.
Обробка бокового (латерального) валика, синуси з лівого боку - 10 балів
Обробка бокового (латерального) валика, синуси з правого боку - 10 балів
Обробка зони кутикули. Задній валик (проксимальний) має бути рівним, без слідів від ножиць - 10 балів
Покриття нігтів французький манікюр
Французький манікюр виконується на правій руці, червоний колір – на лівій. Оцінюється покриття френч у натуральній гамі. Покриття рожевим/бежевим гель-лаком має бути рівним, без патьоків, лінія в зоні кутикули повинна бути рівною, повторювати її форму. Червоне покриття не перламутрове - 5 балів
Вільний край нігтів повинен мати яскравий, рівний білий колір і не має перевищувати 1/3 загальної довжини нігтя. Торці нігтів обов'язково повинні бути покритими, під нігтями не має бути слідів гель-лаку - 5 балів
Лінія усмішки має бути рівною, симетричною, однаковою і чіткою на всіх нігтях. Вона не повинна являти собою пряму лінію. Форма усмішки в ідеалі повинна бути дзеркальним відображенням форми кутикули - 5 балів
Покриття нігтів гель-лаком
Покриття нігтів червоним гель-лаком має бути рівномірним, щільність кольору на всій поверхні нігтів повинна бути гладенькою і однаковою без патьоків і залисин. Покриття має виконуватись з урахуванням особливостей натуральної нігтьової пластини - 5 балів
Фінішне покриття
У зоні кутикули лінія повинна бути рівною, повторювати її форму, відстань до покриття не повинна перевищувати 0,1 мм. Торці нігтів обов'язково мають бути покритими. Поверхня нігтя повинна бути рівномірно гладенькою, без надломів. - 5 балів
Поверхня має бути ідеально блискучою. Фінішне покриття повинне бути нанесеним рівномірно, а ніготь мати рівний блиск без матовості та острівців - 10 балів
Чистота роботи
Оцінюється чистота і акуратність роботи. Зі зворотного боку нігтів не повинно бути слідів лаку. Залишки лаку, олії на руках моделі повинні бути відсутніми. Манікюр повинен бути виконаний чисто, мати елегантний, природний вигляд без почервоніння. Пошкодження під час виконання манікюру будуть враховуватися при виставленні балів. Не повинно бути видно залишків олії, лосьйону, крему - 10 балів
Штрафні бали
В разі нанесення моделі під час роботи травм в зоні кутикули, перепилювання натуральних нігтів і т. ін. призначаються штрафні бали кожним із суддів. Одним із суддів виставляються штрафні бали в разі наявності на руках моделі будь-яких шрамів, подряпин, гематом, татуювань, опіків, родимих плям і т. под., що може бути особливою прикметою - 5 балів

Заборонено використання будь-яких джерел відкритого вогню на конкурсному полі (згідно з «Вимогами пожежної безпеки при проведенні культурно-масових заходів» і внутрішніми правилами пожежної безпеки локації).

Максимальна кількість балів – 95
Розпис кольоровими гель-лаками, гель-фарбами.
Тема: Happy Birthday
Робота на полі


Конкурсанту необхідно створити гелевий дизайн на п'яти пальцях на поле. Кутикула і бічні валики повинні бути заздалегідь обробленими. Довжина і форма нігтів може бути довільною. Дизайн може виконуватись як на натуральних нігтях, так і на нарощених. Довжина нігтів має бути однаковою на 5 пальцях. Вся робота повинна бути готовою на 100% до кінця змагання. Оцінюється готова робота, виконана на 5 нігтях. Робота має виконуватись тільки з професійною гелевою лінією. Об'ємні деталі в цій номінації не використовуються. Максимальна висота барельєфа – 1 мм.
Препарати: гелі, кольорові гель-фарби, гель-лаки, гель-пасти. Можна виконати 10% дизайну камінням, блискітками, різними матеріалами для декору.
Покриття може бути матове і глянсове.
ЗАБОРОНЕНО використання:
- акрилової системи і будь-яких інших додаткових матеріалів, в тому числі акрилових і акварельних фарб;
- внутрішнього «акваріума»;
- об'ємних деталей.
Заборонено наносити на руки і кутикулу масла, креми. На моделі не повинно бути кілець, годинників, біжутерії. При їх наявності будуть зняті бали.
Номінація має поділ на категорії «Студенти»,«Майстри»,«Профі».

⦁ «Студенти» – 1 рука, 60 хв.
⦁ «Майстри» – 1 рука, 60 хв.
⦁ «Профі» - 1 рука, 60 хв.
Критерії оцінювання в номінації

Композиція
Оцінюється цілісність створеної картини, її динамічність, розвиток сюжетної лінії на нігтях, значення і вагомість кожного нігтя в загальному сюжеті - 10 балів
Складність і технічність
Оцінюється вміння майстра працювати з допустимими матеріалами, точність, чистота роботи, ретельність опрацювання деталей, мініатюрність композиції, гармонійність - 10 балів
Робота з кольором
Володіння майстром законами колористики (колір повинен бути гармонійно введеним у композиційне рішення роботи), аналізується підбір кольорів і їх поєднання - 10 балів
Відповідність темі
Оцінюється, чи відповідає виконаний дизайн заданій темі - 10 балів
Оригінальність дизайну
Робота повинна відрізнятися незвичайним підходом до виконання. Новизна використовуваних мотивів. Оцінюється, чи зміг майстер створити свій неповторний стиль роботи - 10 балів
Штрафні бали
Штрафні бали нараховуються за порушення правил - 10 балів

Заборонено використання будь-яких джерел відкритого вогню на конкурсному полі (згідно з «Вимогами пожежної безпеки при проведенні культурно-масових заходів» і внутрішніми правилами пожежної безпеки локації).

Максимальна кількість балів – 60
Комерційний дизайн гель-лаками
Робота на полі

У цій номінації конкурсант має продемонструвати свою майстерність за допомогою гель-лаків і гель-фарб.
Суддівська колегія готує модні образи, згідно з якими майстри повинні виконати конкурсну роботу.
Перед початком змагань усім конкурсантам шляхом жеребкування будуть надані фото.
Час виконання роботи – 1,5 години (90 хв.).
Робота виконується на двох руках. Майстри повинні виконати комерційний дизайн гель-лаками і гель-фарбами на коротких нігтях (довжина вільного краю – не більше 5 мм).
Роботу можна виконати як на натуральних нігтях, так і на змодельованих акрилом або гелем, вони можуть бути змодельовані прозорим або камуфлюючим матеріалом.
Заборонено використовувати тіпси, акрилові, акварельні, темперні фарби. Можна використовувати аксесуари, дозволені фактури на поверхні, але не більше 20% від усього дизайну. Номінація має поділ на категорії «юніори», «майстри» і «профі».

• «Юніори» – 2 руки, 90 хв.
• «Майстри» – 2 руки, 90 хв.
• «Профі» – 2 руки, 90 хв.
Критерії оцінювання в номінації
Заборонено використання будь-яких джерел відкритого вогню на конкурсному полі (згідно з «Вимогами пожежної безпеки при проведенні культурно-масових заходів» і внутрішніми правилами пожежної безпеки локації).

Максимальна кількість балів – 80
Інкрустація тіпсів
Тема вільна

● Робота виконується заочно і повинна бути готовою на 100%.

Необхідно створити інкрустацію (декорування стразами) на ОДНІЙ ТІПСІ.
- Дизайн може мати будь-яку форму
- Тіпси:
- кількість – 1 шт .;
- розмір – від 5 до 10 см;
- форма тіпси вільна.

● Робота повинна подаватися або в дисплеї (скриньці) з прозорою кришкою (яка знімається або відкривається) з м'якою підкладкою, на якій закріплюється тіпса.
- Дисплей (планшет) повинен бути без художнього оформлення.
- Фон може гармоніювати з колірним рішенням роботи, але обов'язково має бути однотонним.
● Тіпс повинен бути закріплений так, щоб при транспортуванні та оцінюванні робота не деформувалася.

ДОЗВОЛЕНО:
● Використовувати стрази різного кольору і розміру, а також професійні матеріали для фіксації стразів або створення об'єму.
● Використовувати декор (бульйонки, фольгу, глітер, шимер, пігменти, гель-лаки,
ланцюжки, дріт), але не більше 20%. Основна увага приділяється ІНКРУСТАЦІЇ.

Критерії оцінювання в номінації

Wow-ефект
Оцінюється створення wow-ефект (емоційний вплив дизайну). Чистота і чіткість виконання дизайну - 10 балів
Композиція та компоновка
Робота повинна бути врівноваженою і не перевантаженою. Майстер повинен дотримуватися пропорцій рельєфу і об'єму, вміти правильно розташувати елементи - 10 балів
Робота з кольором
Оцінюється колірне рішення і вміння майстра працювати з колірним колом - 10 балів
Складність роботи
Оцінюється використання різних технік при декоруванні тіпси; об'єм, щільність, різність форм і розмірів стразів. Також оцінюється складність викладки дрібних деталей - 10 балів
Чистота та якість стразів
Оцінюється блиск стразів, чистота кольору стразів, прозорість і відсутність слідів матеріалу для кріплення стразів - 10 балів
Оригінальність ідеї
Оцінюється продуманість дизайну, широта мислення, творчість і фантазія майстра - 10 балів
Чіткість і форма
Дизайн повинен бути виконаний акуратно, чітко і зрозуміло для глядача (демонструвати задум майстра) - 10 балів
Штрафні бали
Використання готових прикрас, матеріалів, не призначених для нігтьового сервісу, слайдери, наклейки, декупаж, стемпінг - 10 балів
Інкрустація предмета
Тема вільна

● Робота виконується заочно і повинна бути готовою на 100%.

Необхідно створити інкрустацію (декорування стразами) будь-якого предмета.
● Дизайн може мати будь-яку форму
● Параметри предмета:
- кількість – 1 шт.;
- розмір – все, що може поміститися у трилітрову банку;
- форма предмета – вільна.
● Робота повинна подаватися відкритою або в спеціальній скриньці з прозорою кришкою, яка відкривається.

Шкатулка повинна бути без художнього оформлення та з чорним фоном.

● Предмет має бути закріплений так, щоб при транспортуванні і оцінюванні робота не деформувалася.

ДОЗВОЛЕНО:
● Використовувати стрази різного кольору і розміру, а також професійні матеріали для фіксації стразів або створення об'єму.
● Використовувати декор (бульйонки, фольга, глітер, шимер, пігменти, гель-лаки,
ланцюжок, дріт), але не більше 20%. Основна увага приділяється ІНКРУСТАЦІЇ.
Критерії оцінювання в номінації

Wow-ефект
Оцінюється створення wow-ефекту (емоційний вплив дизайну). Чистота і чіткість виконання дизайну - 10 балів
Композиція та компоновка
Робота повинна бути врівноваженою і не перевантаженою. Майстер повинен дотримуватися пропорції рельєфу і об'єму, вміти правильно розташувати елементи - 10 балів
Робота з кольором
Оцінюється колірне рішення і вміння майстра працювати з колірним колом - 10 балів
Складність роботи
Оцінюється використання різних технік при декоруванні тіпси; об'єм, щільність, різність форм і розмірів стразів. Також оцінюється складність викладки дрібних деталей - 10 балів
Чистота та якість стразів
Оцінюється блиск стразів, чистота кольору стразів, прозорість і відсутність слідів матеріалу для кріплення стразів - 10 балів
Оригінальність ідеї
Оцінюється продуманість дизайну, широта мислення, творчість і фантазія майстра - 10 балів
Чіткість і форма
Дизайн повинен бути виконаний акуратно, чітко і зрозуміло для глядача (демонструвати задум майстра) - 10 балів
Штрафні бали
Використання готових прикрас, матеріалів, не призначених для нігтьового сервісу, слайдери, наклейки, декупаж, стемпінг. Предмет не відповідає заданим параметрам розміру - 10 балів
НОМІНАЦІЯ «КОМБІНОВАНИЙ МАНІКЮР»

Учасником Чемпіонату в цій номінації може бути будь-який майстер манікюру, що працює на професійних матеріалах, який подав заявку на участь і сплатив її.

Завдання змагання:виконання ідеального з естетичної та технічної точки зору процедури манікюру в техніці комбі за певний час (30 хв.).

Умови змагання:
1. Кожен учасник повинен мати свою модель для роботи. Вона не має бути молодшою 16 років. Нігті моделі повинні бути натуральними і не відполірованими. Моделі зі штучними нігтями до змагання не допускаються (із залишками старого покриття). Якщо у моделі видимі пропили нігтьової пластини, вони враховуються в Nail Check, але ПРИНОСЯТЬ ШТРАФНІ БАЛИ (5 балів).
2. Перед початком змагання руки моделей перевіряються суддями на поле з заповненням спеціальних листків Nail Check. Будь-яка підготовка нігтів моделі до роботи на полі Чемпіонату ЗАБОРОНЕНА. Огляд рук і нігтів моделей проводиться суддями на полі безпосередньо перед стартом номінації на процедурі Nail Check. При виявленні підготовлених нігтів моделі учасник буде дискваліфікований (за рішенням судді, відповідального за номінацію, і головного судді). Не допускається наявність на руках моделей будь-яких шрамів, подряпин, гематом, татуювань, бородавок, опіків, родимих плям і т. под., що може послужити особливою прикметою (штраф – 10 балів).
3. Кожен учасник приносить із собою всі необхідні ПРОФЕСІЙНІ матеріали та інструменти для роботи.
4. Оргкомітет надає для роботи стіл, два стільці, електропроводку.
5. Під час змагання кожен учасник повинен виконати комбінований манікюр з використанням апаратної технології та ріжучих інструментів (НОЖИЦІ). Манікюр виконується на правій руці моделі. Ліва рука залишається необробленою для подальшого контролю.
6. Форма нігтів на вибір: м'який квадрат або сквоовал. Форма повинна бути однаковою і симетричною на всіх нігтях обох рук. Вона має відображати естетичне бачення майстра, підкреслювати красу рук, форму пальців і кисті моделі або вміло камуфлювати недоліки.
7. Довжина вільного краю нігтів моделі повинна бути не менше 2 мм, рівнозначною і симетричною на восьми нігтях обох рук. Довжина має бути природною, гармоніювати з загальним видом рук.
8. Обробка шкіри. На змаганні учасник виконує комбінований манікюр: апарат + ножиці. Всі ороговілі ділянки шкіри навколо нігтьової пластини повинні бути оброблені і видалені. Шкіра навколо нігтя має бути гладенькою, без пошкоджень, задирок або шорсткостей, а також слідів манікюрного інструменту. Не допускається наявність ран, пропилів і порізів. Бічні валики і синуси повинні бути оброблені й відкриті. Задній (проксимальний) валик має бути рівним і гладеньким, не допускається наявність слідів від інструменту. Кутикула повинна бути видалена повністю з нігтьової пластини – так само, як і зрізаний епоніхій (роговий шар проксимального валика).
9. Покриття базовим гель-лаком. Базове (прозоре) покриття повинне бути виконано на 5 нігтях правої руки рівно, без залисин і напливів, верхня поверхня має бути однаковою, без перевитрати матеріалу. Максимальний відступ від проксимальної складки – 0,5 мм. Не допускається попадання матеріалу на шкіру і гель-лак зі зворотного боку вільного краю.
10. Особливо оцінюється акуратність і чистота роботи. Зі зворотного боку вільного краю не повинно бути слідів матеріалів, таких як база/топ. Не допускається наявність пилу під валиками і під вільним краєм нігтьової пластини. Також відзначається гладкість поверхні шкіри і наявність рівних відблисків на поверхні покриття. Не допускається наявність ділянок підпиляних затікань, а також видалення потрапляння матеріалу на шкіру. Шкіра рук моделі повинна бути чистою, без будь-яких забруднень і пилу.
11. Загальне враження. Манікюр повинен бути виконаний чисто і акуратно, мати природний вигляд без почервонінь і пошкоджень на шкірі. Пошкодження, завдані моделі під час манікюру, будуть враховуватись при виставленні балів. Не допускається використання олії, лосьйону і крему.
12. Тривалість змагання в цій номінації – 30 хв.
13. Після закінчення часу, відведеного на роботу, учасники залишають зону змагань, забираючи з собою всі свої речі, матеріали і інструменти. Моделі залишаються на місцях, їх курирують судді на полі.
14. Учасник може бути дискваліфікований в наступних випадках:
- запізнення до початку змагань;
- некоректна поведінка в зоні змагань;
- продовження роботи після фінального сигналу змагання;
- використання в роботі обговорених в умовах участі заборонених матеріалів або інструментів.
Критерії оцінювання в номінації

Коефіцієнт складності
Оцінка «до». Другу оцінку («після») суддя виставляє, порівнюючи оброблену руку з руку с необробленою - Загальна – 5; 1 палець – 1 бал
Довжина
Довжина вільного краю нігтів може бути будь-якою і має гармонійно поєднуватись з довжиною і формою нігтів. Довжина повинна бути однаково пропорційна розмірам нігтьової пластини на всіх пальцях. Допускається нерівномірність довжини вільного краю не більше ніж на двох пальцях за умови неоднакової довжини тіла нігтя - 10 балів
Форма
Форма вільного краю може бути довільною, але при цьому повинна підходити формі рук і пальців. Обрана форма повинна бути чіткою (відповідати професійним стандартам), однаковою і симетричною на всіх пальцях - 10 балів
Обробка проксимальної складки
Ороговіла частина ПС має бути видалена бездоганно чисто, без задирок і порізів. Кутикула також повинна бути ретельно видалена, а нігтьові валики оброблені. Не повинно бути почервонінь і подразнень, а також залишків олії або крему- 5 балів
Вільний край
Вільний край нігтів повинен бути гладеньким, простір під нігтями ретельно вичищеним, без залишків олії та інших засобів - 5 балів
Покриття прозорим гель-лаком
Лак повинен бути нанесеним рівномірно по всій нігтьовій пластині, в тому числі по лінії «волосини». Межа покриття має бути чіткою, рівномірною і на мінімальній відстані від кутикули (не більше 0,2 мм). Не повинно бути лаку під нігтями і під проксимальною складкою - 5 балів
Бокові валики/бокові пазухи
Латеральні валики нігтя повинні бути м'якими, гладенькими, без шорсткостей і слідів пилок і фрез. Бічні валики повинні мати ніжну, еластичну шкіру, без порізів і травм, які можуть виникнути в ході змагання. Почервоніння шкіри валиків НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ. Бічні пазухи також мають бути оброблені без розрізання у сліпих зонах - 5 балів – бокові валики; 5 балів – бокові пазухи; Загальний – 10 балів
Штрафні бали
Штрафні бали нараховуються за порізи і пошкодження, завдані моделі під час роботи, зайву кількість олії - 10 балів
ПРАВИОА УЧАСТI В ЗАОЧНИХ НОМIНАЦIЯХ

У конкурсі мають право брати участь майстри, що працюють на професійних матеріалах, які подали заявку і сплатили її. Кожен майстер має можливість взяти участь в одній або декількох номінаціях з будь-якою кількістю робіт.

Конкурсант має заздалегідь виконати декілька умов:
- У встановлені терміни (до 3 листопада) надіслати конкурсну роботу.
- Надіслати фото конкурсної роботи в номінації «Постер» (до 3 листопада).
- Оплатити участь (внести 100% суми).

Учасник надсилає свою роботу «Новою Поштою» на адресу: Київ, вул. Лобановського, 6А, компанія Естет. Представник компанії: Аронов Алексей 0667580607

На всіх роботах на зворотному боці потрібно приклеїти візитку і вказати на ній:
ПІБ; країна; місто; номінація; категорія; чек або фото, скрін оплати номінації.
Оплату за доставку і надсилання робіт здійснює сам учасник.
Відповідальність за пошкодження, втрату посилки організатори не несуть.

Заборонені теми Чемпіонату:
військова тематика, релігія, політика, насильство.
Кількість учасників необмежена. Майстер може надати будь-яку кількість робіт.
Оригінали робіт надаються в окремих боксах, вони повинні бути закріплені на чорному тлі і виконані на 1–10 тіпсах різних розмірів (допускається наявність 12 тіпсів, якщо цього вимагає розкриття теми).
Оформлення боксу на результат суддівства не впливає.
Розміри дисплеїв: довжина – не більше 26 см, ширина – не більше 26 см, висота – не більше 10 см.

Заборонено:
використовувати дисплей зі скла.

Правила участі в номінації «Постер»
Конкурсант надає фотографію конкурсної роботи в роздрукованому вигляді. І висилає її «Новою Поштою» (адреса вказана вище).
Розмір постера – формат А4.
Постери іншого розміру до конкурсу не допускаються.
Розмір наданого зображення – не менше 3 000 пікселів.
Заборонено:
редагування робіт за допомогою комп'ютерних програм.

Фотографії низької якості і такі, що не відповідають вимогам конкурсу за змістом, до участі в Чемпіонаті не допускаються.

Будь-який учасник, який заявив свою роботу в Чемпіонаті, гарантує унікальність своєї роботи з повними авторськими правами на неї. В іншому випадку організаційний комітет Чемпіонату має право зняти роботу з участі в змаганні без повернення вступного внеску за участь.

Фотороботи, які беруть участь в заочних номінаціях, не повертаються.
Made on
Tilda